Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5021
Stary 10.01.2011, 23:46
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
Pozory mylą. Jak to Janusz mówił: "kasa, misiu, kasa". Jaki interes miałby Wójcik w tym żeby udupiać jakichś tam piłkarzy? Prawda jest bolesna, tyle lat grała u nas (najprawdopodobniej) kolejna "czarna owca". To samo w Poznaniu było z Reissem, jak widać w innych zeznaniach przewija się też choćby nazwisko Dźwigały. Nie ma co, ....iozalna sytuacja.


Zienia to ty zostaw w spokoju.

Ja bym przeswietlil raz jescze Wojcika bo to kawał h**ja ,i arogant jakich malo.jescze teraz jakies licencje dostaje -facet z tyloma korupcyjnym zarzutami.No ale ci z Miodowej tez umoczeni po pas ,to sie towarzystwo mui wzajemie wspierac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując