Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5020
Stary 10.01.2011, 23:35
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
Pozory mylą. Jak to Janusz mówił: "kasa, misiu, kasa". Jaki interes miałby Wójcik w tym żeby udupiać jakichś tam piłkarzy? Prawda jest bolesna, tyle lat grała u nas (najprawdopodobniej) kolejna "czarna owca". To samo w Poznaniu było z Reissem, jak widać w innych zeznaniach przewija się też choćby nazwisko Dźwigały. Nie ma co, ....iozalna sytuacja.
Taaa.... pewnie.... wierz temu staremu skoumpowanemu capowi i oczerniaj na tej podstawie czlowieka od lat oddanego Wiśle i Lechii. Zieniu jest ostatnią osobą, która by sprzedała mecz i Wójcik może sobie gadać co mu się tam podoba. Jaki interes? Wójcik i inne leśne dziady z PZPNu jakiś interes sobie znajdą zawsze...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując