Ela napisał(a):

Słusznie !
Przyjaźń Polsko-Indyjską należy zacieśniać !
Szkoda, że nie starcza premierowi czasu na przyjaźń Polsko - Litewską.
Ale rozumiem, że podyktowane jest to przez wzgląd na polską rację stanu i troskę aby nie narazić na szwank przyjaźni Polsko-Radzieckiej 
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/litw...wiadomosc.html
|
Akurat tu się zgadzam z Tuskiem a raczej z Sikorskim. W interesie Polski nie jest robienie czegoś na klaśniecie w dłonie czy to Litwinów czy Rosjan czy ukraińców. Litwini jawnie dyskryminują naszych rodaków ( to moje dziś ulubione słowo hehe,) więc taki prztyczek w nos im dobrze zrobi. Jak nas potrzebują to strasznie jesteśmy bracia, jak trzeba coś zrobić dla nas- to jest jak z Możejkami czy prawami Polaków w Wileńskm .