bridgeburner napisał(a):

A co do języka no to chyba, że tak. Wobec tego przepraszam i niepotrzebnie zwracałem uwagę
chociaż i tak pochodzenia jestes na pewno polskiego - bo nie wierze, zebyś ot tak sobie sie naszej arcytrudnej mowy nauczył
|
No problem!

Tak, jestem polskiego pochodzenia ale prawie cale zycie spedzilem w Niemczech.