Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20299
Stary 10.01.2011, 21:52
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Szukam miejsca gdzie mogę zagrać w kręgle. Wiem że kręgielnia jest w Plazie. Wpisałem w goglach i wyskoczył mi jakiś klub Klimat, Bachus, hotel Wilga i tyle.

Pewnie nie ma więcej torów. Zatem pytanie o Fantasy Park w Plazie, duże tłumy np w czwartki albo w środy ?
Zależy o której godzinie, ale na 95% będzie przynamniej 1 tor wolny. Chyba raz tylko musiałem czekać (10min) zanim ktoś wyszedł.
Tak naprawde to tłumy się zaczynają dopiero pod wieczór.


Jade do Francji i potrzebuje tam telefonu. Jaką wybrać sieć, roaming czy co tam jeszcze żeby jak najtaniej wysyłać sms do kraju?
Ostatnio edytowane przez LanceTS : 10.01.2011 o godz. 22:53.
Odpowiedz cytując