...:::Tomo:::... napisał(a):

Szukam miejsca gdzie mogę zagrać w kręgle. Wiem że kręgielnia jest w Plazie. Wpisałem w goglach i wyskoczył mi jakiś klub Klimat, Bachus, hotel Wilga i tyle.
Pewnie nie ma więcej torów. Zatem pytanie o Fantasy Park w Plazie, duże tłumy np w czwartki albo w środy ?
|
Zależy o której godzinie, ale na 95% będzie przynamniej 1 tor wolny. Chyba raz tylko musiałem czekać (10min) zanim ktoś wyszedł.
Tak naprawde to tłumy się zaczynają dopiero pod wieczór.
Jade do Francji i potrzebuje tam telefonu. Jaką wybrać sieć, roaming czy co tam jeszcze żeby jak najtaniej wysyłać sms do kraju?