...:::Tomo:::... napisał(a):

Szukam miejsca gdzie mogę zagrać w kręgle. Wiem że kręgielnia jest w Plazie. Wpisałem w goglach i wyskoczył mi jakiś klub Klimat, Bachus, hotel Wilga i tyle.
Pewnie nie ma więcej torów. Zatem pytanie o Fantasy Park w Plazie, duże tłumy np w czwartki albo w środy ?
|
na basenie AGH są kręgle, dość tanio w porównaniu z Plazą, ale osobiscie nie byłem tam