Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7804
Stary 10.01.2011, 21:23
http://www.pzp.info.pl/aktualnosci/5...fifpro_i_fifa/
Dziwne, że do jedenastki 2010 w ekstraklasie nie załapał się ani Głowacki, ani Marcelo. Natomiast został wybrany Pietrasiak...
Odpowiedz cytując