...:::Tomo:::... napisał(a):

|
Cóż się dziwić, wszak wiecznie na L4 to musiał czymś czas wolny zająć. Zieniu mi trochę do tego towarzystwa nie pasuje - nie chce mi się do końca wierzyć w jego udział w tym gównie.
|
Pozory mylą. Jak to Janusz mówił: "kasa, misiu, kasa". Jaki interes miałby Wójcik w tym żeby udupiać jakichś tam piłkarzy? Prawda jest bolesna, tyle lat grała u nas (najprawdopodobniej) kolejna "czarna owca". To samo w Poznaniu było z Reissem, jak widać w innych zeznaniach przewija się też choćby nazwisko Dźwigały. Nie ma co, ....iozalna sytuacja.