Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5019
Stary 10.01.2011, 20:21
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Cóż się dziwić, wszak wiecznie na L4 to musiał czymś czas wolny zająć. Zieniu mi trochę do tego towarzystwa nie pasuje - nie chce mi się do końca wierzyć w jego udział w tym gównie.
Pozory mylą. Jak to Janusz mówił: "kasa, misiu, kasa". Jaki interes miałby Wójcik w tym żeby udupiać jakichś tam piłkarzy? Prawda jest bolesna, tyle lat grała u nas (najprawdopodobniej) kolejna "czarna owca". To samo w Poznaniu było z Reissem, jak widać w innych zeznaniach przewija się też choćby nazwisko Dźwigały. Nie ma co, ....iozalna sytuacja.
Odpowiedz cytując