Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 10.01.2011, 19:18
Najlepszy był news ze 2 dni temu, że nie ma taśmy z budki (budy) kontroli lotów bo....się zacieła. Ciekawe czy dla zwolenników tzw. "zwyczajnego zbiegu okoliczności" kolejne jaja jakimi raczą nas Rosjanie są do przyjęcia ?
Odpowiedz cytując