Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20293
Stary 10.01.2011, 19:03
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Miałem pisać w szkolnym, ale ten przegląda więcej osób:

Panie i Panowie:
na jutro (ew. środę) muszę napisać referat z fizyki na ciekawy temat związany z astronomią. Pracę piszę na podwyższenie oceny semestralnej (III liceum). Jeżeli znacie jakieś ciekawe tematy, nie wiem, np. rzadkie, interesujące, zjawiska o których można napisać parę słów prosiłbym o pomoc. Chciałbym by praca była oryginalna. Temat to astronomia - różna planety, gwiazdy, komety, konstelacje, słowem wszystko co przychodzi wam do głowy gdy słyszycie o kosmosie. Wszelkie ciekawe pomysły na wagę złota.
Z góry dziękuję za pomoc.

E: dobre Herkules, dobre
obawiam się jednak, że moja fizyczka nie zrozumie przesłania
Kiedyś czytałem o jakichś czarnych dziurach itp. W astronomii jest naprawde straszcznie dużo rzeczy ciekawych. Wejdz na wikipedie na jakiś termin, a potem przechodz na podobne i jak Ci się coś spodoba to o tym napisz.
Odpowiedz cytując