Temat
:
Rynek transferowy wg mediów (informacje bez komentarzy)
Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze
Offline
#
611
10.01.2011, 18:36
http://sport.interia.pl/raport/trans...-wisly,1581102
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !
Cfaniak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cfaniak
Znajdź inne posty napisane przez Cfaniak