|
Nie rozumiem tej dyskusji. Przyjdzie, to przyjdzie, raczej ten Gruzin to tylko wstępne zainteresowanie póki co. Pamiętajmy, że Stan Valckx powiedział, że rozmawiają już z dwoma klubami, choć, jak już pisałem, te wywiady to zazwyczaj brednie lub tylko część prawdy. "Nie ma tematu Wilka w Wiśle.
A co do tego, czy z ligi izraelskiej może ktoś przyjść. Myślę , że tak. Skusić tego pana może przyjrzenie się transferom wychodzącym z naszego klubu w ostatnich latach. Przy dobrej grze można się dość łatwo wypromować. Poza tym na papierze mamy kilku obecnych lub byłych reprezentantów seniorskich i juniorskich drużyn : Kirm, Bunoza, Chavez, Łobodziński, Sobolewski, Wilk itd. Pożyjemy, zobaczymy. Z pewnością ciekawy zawodnik.
|