zim zum napisał(a):

|
Może chciał się w Betlejem pomodlić. Co Wisła ma do zaoferowania zawodnikom z tamtej ligi ? Pieniądze pewnie przynajmniej takie same tam zarabiają, liga kiepska, w Europie żadnych osiągnięć. Nikt normalny stamtąd nie przyjdzie tutaj grać i taka jest brutalna prawda.
|
Dokładnie nie pojmuje logiki szukania graczy w Izraelu czy Grecji to tak jakby Levski czy CSKA Sofia chcieli kogoś kupić z Wisły ? to chyba n ie jest skauting tylko wycieczki krajoznawcze
sa Czechy Słowacja Białorus Gruzja Wegry z takich krajów w mniejszym bądź większym stopniu propozycja z Polski jest atrakcyjna