Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39557
Stary 10.01.2011, 18:09
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Może chciał się w Betlejem pomodlić. Co Wisła ma do zaoferowania zawodnikom z tamtej ligi ? Pieniądze pewnie przynajmniej takie same tam zarabiają, liga kiepska, w Europie żadnych osiągnięć. Nikt normalny stamtąd nie przyjdzie tutaj grać i taka jest brutalna prawda.
Dokładnie nie pojmuje logiki szukania graczy w Izraelu czy Grecji to tak jakby Levski czy CSKA Sofia chcieli kogoś kupić z Wisły ? to chyba n ie jest skauting tylko wycieczki krajoznawcze

sa Czechy Słowacja Białorus Gruzja Wegry z takich krajów w mniejszym bądź większym stopniu propozycja z Polski jest atrakcyjna
alejasienieznam
Odpowiedz cytując