Wyświetl pojedynczy post
herkules
Senior Member
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20291
Stary 10.01.2011, 17:50
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Miałem pisać w szkolnym, ale ten przegląda więcej osób:

Panie i Panowie:
na jutro (ew. środę) muszę napisać referat z fizyki na ciekawy temat związany z astronomią. Pracę piszę na podwyższenie oceny semestralnej (III liceum). Jeżeli znacie jakieś ciekawe tematy, nie wiem, np. rzadkie, interesujące, zjawiska o których można napisać parę słów prosiłbym o pomoc. Chciałbym by praca była oryginalna. Temat to astronomia - różna planety, gwiazdy, komety, konstelacje, słowem wszystko co przychodzi wam do głowy gdy słyszycie o kosmosie. Wszelkie ciekawe pomysły na wagę złota.
Z góry dziękuję za pomoc.
napisz o fenomenie Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując