|
Miałem pisać w szkolnym, ale ten przegląda więcej osób:
Panie i Panowie:
na jutro (ew. środę) muszę napisać referat z fizyki na ciekawy temat związany z astronomią. Pracę piszę na podwyższenie oceny semestralnej (III liceum). Jeżeli znacie jakieś ciekawe tematy, nie wiem, np. rzadkie, interesujące, zjawiska o których można napisać parę słów prosiłbym o pomoc. Chciałbym by praca była oryginalna. Temat to astronomia - różna planety, gwiazdy, komety, konstelacje, słowem wszystko co przychodzi wam do głowy gdy słyszycie o kosmosie. Wszelkie ciekawe pomysły na wagę złota.
Z góry dziękuję za pomoc.
E: dobre Herkules, dobre
obawiam się jednak, że moja fizyczka nie zrozumie przesłania
Powód: abc
Ostatnio edytowane przez wislacki : 10.01.2011 o godz. 17:54.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|