Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39555
Stary 10.01.2011, 17:06
Co do ligi izraelskiej - byłem nie dawno na meczu Hapoelu Tel - Aviv z zespołem z drugiej połowy tabeli. Hapoel wygrał 1:0. Mecz nudny, dużo chaosu, walki i autów. To samo co u nas, może technicznie trochę lepiej, ale za to taktycznie nie najlepiej (brak gry skrzydłami, wszyscy pchali się środkiem, podania głównie dołem). Podobno z reguły Hapoel gra bardziej widowiskowo i skutecznie ale tym razem męczyli się strasznie. Gdzieś to już widziałem...

Z Hapoelu widziałbym w Wiśle Vincenta Enyame, ale to już chyba inny topic.

Pogadałem ze znajomym o zarobkach w ich lidze. Najlepsi w poszczególnych zespołach mają kontrakty na poziomie 500-700 tys. USD rocznie. Generalnie poziomem kontraktów w Polsce ich nie przeskoczymy. Nie jesteśmy też zbytnio atrakcyjni pod względem gry w Europie (Hapoel w tym roku grał w LM).
c.d.n.
Odpowiedz cytując