|
Nie. Wołąkiewicz od zawsze grał na stoperze, stracił miejsce w składzie na rzecz Bąka (najpierw kontuzja i efektem tego strata miejsca). Wszedł z ławki i z musu grał na lewej obronie, gdy kontuzję odniósł Andriuskevicius. Radził tam sobie bardzo dobrze (oprócz dwóch ostatnich meczy, gdzie był chyba najsłabszym ogniwem zespołu). Jednak jego pozycja to środek obrony.
Z kolei pozycja defensywnego pomocnika to bzdura wymyślona przez Smudę i Koalę.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|