Wizard napisał(a):

|
Wołąkiewicz jest dobrym piłkarzem jak na nasze warunki, ale pensja na poziomie 200 tyś. euro... Kolejny argument, dla którego nie będę po nim płakał. Dla mnie sporo Amikowcy sporo przepłacili, ale cóż, ich kasa, ich zabawa.
|
a czy przed rozpoczeciem sezonu nie było tak, ze Hubert miał grać na boku ale tam go wygryzł ktoś nie wiem Deleu czy Bąk i z musu zagrał na stoperze? Coś mi sie obiło o uszy, a nie wiem czy tak było czy nie