Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.01.2011, 16:02
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Wołąkiewicz jest dobrym piłkarzem jak na nasze warunki, ale pensja na poziomie 200 tyś. euro... Kolejny argument, dla którego nie będę po nim płakał. Dla mnie sporo Amikowcy sporo przepłacili, ale cóż, ich kasa, ich zabawa.
a czy przed rozpoczeciem sezonu nie było tak, ze Hubert miał grać na boku ale tam go wygryzł ktoś nie wiem Deleu czy Bąk i z musu zagrał na stoperze? Coś mi sie obiło o uszy, a nie wiem czy tak było czy nie
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując