Arturo Qr2nów napisał(a):

|
W tym momencie na ESCE Ochalik powiedział, że przed obozem na 100% dołączy jeden napastnik. Zaawansowane rozmowy toczą się ponoć z dwoma zawodnikami. Dziennikarka nieoficjalnie dodała, że są to Emanuel Perrone i jakiś Colins Jones - o ile nic nie przekręciłem.
|
chodzi o John Collinsa, tego co grał w Fulham kiedyś a teraz chyba Chicago Fire. Była o nim mowa kiedyś.