Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
Od: 12.2003
Offline
#
5018
10.01.2011, 14:54
Acima
napisał(a):
Ciekawy artykuł nt. korupcji z perspektywy Wójcika.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Kor...587,1,381.html
Nie wiedziałem, że Dawidowski jest tak wszechstronnie "utalentowany"
Cóż się dziwić, wszak wiecznie na L4 to musiał czymś czas wolny zająć. Zieniu mi trochę do tego towarzystwa nie pasuje - nie chce mi się do końca wierzyć w jego udział w tym gównie.
tomo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomo
Znajdź inne posty napisane przez tomo