|
Jeśli on jest faktycznie jest dobry to widzę marne szansę na pozyskanie tego zawodnika, jeszcze nie tak Macamii chciało pozyskac Sernasa, a kwota za którą podobno chcieli go wykupić to około 1 mln euro.
Chyba, że klub dotknęła jakaś zapaść finansowa na przestrzeni ostatnich miesięcy...
Ostatnio edytowane przez westersyl : 10.01.2011 o godz. 14:06.
|