Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39533
Stary 10.01.2011, 14:03
Jeśli on jest faktycznie jest dobry to widzę marne szansę na pozyskanie tego zawodnika, jeszcze nie tak Macamii chciało pozyskac Sernasa, a kwota za którą podobno chcieli go wykupić to około 1 mln euro.

Chyba, że klub dotknęła jakaś zapaść finansowa na przestrzeni ostatnich miesięcy...
Ostatnio edytowane przez westersyl : 10.01.2011 o godz. 14:06.
Odpowiedz cytując