ManiekTS napisał(a):

Z tego co mi wiadomo , dobrą silownia jest CHAMPION. Cena za miesiąc to 75zł
i posiadasz 30 wejściuwek. Znajduje się zaraz za Mostem Grunwaldzkim.
|
a nie jest tak, ze wchodzisz bez ograniczeń przez miesiąc ? przynajmniej tak było jeszcze 3 lata temu
