Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1176
Stary 10.01.2011, 13:54
ManiekTS napisał(a):Wyświetl post
Z tego co mi wiadomo , dobrą silownia jest CHAMPION. Cena za miesiąc to 75zł
i posiadasz 30 wejściuwek. Znajduje się zaraz za Mostem Grunwaldzkim.
a nie jest tak, ze wchodzisz bez ograniczeń przez miesiąc ? przynajmniej tak było jeszcze 3 lata temu
Odpowiedz cytując