Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39532
Stary 10.01.2011, 13:53
Jaki jest sens oglądać ligę w Izraelu jak nikt stamtąd do nas nie przyjdzie, bo tam kluby nie są biedne. Jak już gdzieś szukać to Słowacja, Czechy, Bośnia, Słowenia i tego typu rejony.
Odpowiedz cytując