|
kazimierz, ul Krakowska "Multi Fitness" karnet 3 wejścia w tygodniu na miesiąc 56zl (chyba kiedyś tyle kosztował jak tam chodziłem) na Koronie jeszcze jest, ale to już full wypas, cena niestety też kumpel płacił 115zl
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
|