Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8703
Stary 10.01.2011, 12:34
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Roger już nie chcą w AEK-u a dla Nas byłby w sam raz.Ciekawe jakie ma oczekiwania finansowe ?
http://futbolnet.pl/wiadomosci/roger-chce-wrocic
juz pod koniec gry w Legii nie zbyt mu sie chcialo, umiejetnosci ma, ale moze grac z entuzjazmem Mauro
Odpowiedz cytując