Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1903
Stary 10.01.2011, 12:20
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Z całym szacunkiem, ale jak szanujący się piłkarz,reprezentant kraju, może oczekiwać zarobków na poziomie 360 tysięcy euro?Gdy widzę takie oferty to zastanawiam się zaraz, gdzie jest tu ukryty chochlik. W sumie gość jest do wzięcia za darmo za waciki. Jak taki dobry i tani to czemu nagle w naszej lidze ma się odbudowywać? Oby jak najmniej takich gości u nas.
A czemu nie? Poziom sportowy w naszej lidze nie jest jeszcze za wysoki, a nie trzeba grać na kurnikach dla garstki kibiców. Jak dla mnie to warunki idealne do odbudowania formy i wielkiej konkurencji pod tym względem nasza liga w Europie nie ma (w sensie inne ligi są albo za dobre albo zbyt zapyziałe).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując