Feniks1983 napisał(a):

O kurcze ale przywaliles teraz! No ale skor dla Ciebie Grodzicki jest dobrym technikiem (czy tez Kazimierczak) to nie mam pytan. Co do samgeo stopera Ruchu to stanowcze nie dla Jego gry w Wisle. Jako ze mieszkam na slasku to widzialem go nie raz i nie jest to zawodnik wart zainteresowania.
Janoszka moze i ma potencjal ale wydaje mi sie ze w wiekszym klubie niz Ruch szybko by zginal. Zreszta to samo wroze Sadlokowi po przejsciu do zespolu Wojciechowski Warszawa. Jankowskiego ciezko ocenic, ciagniety przez swojego menago i wlasciciela gazety Pilka Nozna Pana Profusa ktory wybral go na odkrycie roku a tak naprawde jeszcze nic wielkiego nie pokazal. Tu duzy znak zapytania bym postawil.
Wedlug mnie warto zainteresowac sie zwodnikami takich klubow jak Korona Kielce (Jovanovic chociazby), czy tez Belchatow (Malkowski, Gol), Lechii (Deleu, Traore) czy tez Jagiellonia (Kupisz, Sandomierski i kilku innych).
|
Co do Kuby, on sie w BVB niczym nie wyroznia, on zwalnia tempa gry i ma slaby dribling. Nawet sam trener Jürgen Klopp powiedzial ze on musi swoja gre poprawic jezeli chce grac w pierwszej jedenastce (zobacz ile goli lub asyst maja Kagawa, Götze lub Großkreutz).
Po drugie, ja powiedzialem ze Grodzicki jest jak na obronce dobry technicznie, nie rozumiem dlaczego go porownywasz do pomocnikow, napastnikow. Kazmierczak slaby technicznie? Widziales jak gral w Boaviscie? Na pewno nie. W Polsce wziac myslono ze wysoki pilkarz jest wolny, malo ruchliwy i slaby z pilka, a mali gracze szybcy, itd..
Malkowski to drugi Jaroslaw Lato, dobre dosrodkowania, nic wiecej! Slaby fizycznie, nie zbyt szybki i bardzo slaba prawa noga. Na Polska lige moze wystarczy, ale na miedzynarodowej scenie juz nie.
Zgadzam sie ze warto interesowac sie pilkarzami z Azji, sa bardzo dobrze wyksztalceni technicznie, ruchliwi i maja dobre zrozumienie do gry (chociaz akurat poziom chinskiej ligi jest sredni, wiem bo bylem i widzialem na zywo).