Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#407
Stary 10.01.2011, 09:20
till napisał(a):Wyświetl post
To przejedź się na prokocim. Tam ogromna ilość sprzętu została zakupiona z pieniędzy WOŚP. Co niezmienia faktu, że istnienie WOŚP to jak ktoś powiedział słabość naszego państwa, bo takie sprzęty powinny być zagwarantowane. Ale jest jak jest, a sprzętu dla maluchów nigdy za wiele !
Przecież Ci kolega napisał ze sprzęt stoi niewykorzystany, uważasz ze powinno go stać w pudłach więcej, bo ładnie sie prezentuje z serduszkiem WOŚP? Trzeba by może wraz ze sprzętem kupować szkolenia dla obsługi albo cuś bo taki buzer za pół miliona wykorzystywany raz na miesiąc to jakaś parodia.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując