till napisał(a):

To przejedź się na prokocim. Tam ogromna ilość sprzętu została zakupiona z pieniędzy WOŚP. Co niezmienia faktu, że istnienie WOŚP to jak ktoś powiedział słabość naszego państwa, bo takie sprzęty powinny być zagwarantowane. Ale jest jak jest, a sprzętu dla maluchów nigdy za wiele !
|
Przecież Ci kolega napisał ze sprzęt stoi niewykorzystany, uważasz ze powinno go stać w pudłach więcej, bo ładnie sie prezentuje z serduszkiem WOŚP? Trzeba by może wraz ze sprzętem kupować szkolenia dla obsługi albo cuś bo taki buzer za pół miliona wykorzystywany raz na miesiąc to jakaś parodia.