Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#406
Stary 10.01.2011, 07:49
Ciekawe ile tego sprzętu jest już w prywatnych rękach w ramach prywatyzacji słuzby zdrowie i wielu placówek. I zarabia dla "aby żyło sie lepiej". Gdzie trafi teraz kolejny sprzęt. Czy do placówek, które niebawem się sprywatyzują ?
Odpowiedz cytując