Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
21
10.01.2011, 01:37
Szarny
napisał(a):
Chciałbyś żeby Wisła płaciła 200 tys euro polskiemu "obiecującemu" kopaczowi?
"Obiecującemu" 25-letniemu kopaczowi nawiasem mówiąc.
Nawiasem mówiąc Łobodziński ile kosi rocznie (i będzie jeszcze przez co najmniej 2 lata)?
DDP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DDP
Znajdź inne posty napisane przez DDP