Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 10.01.2011, 01:37
Szarny napisał(a):Wyświetl post
Chciałbyś żeby Wisła płaciła 200 tys euro polskiemu "obiecującemu" kopaczowi?
"Obiecującemu" 25-letniemu kopaczowi nawiasem mówiąc.
Nawiasem mówiąc Łobodziński ile kosi rocznie (i będzie jeszcze przez co najmniej 2 lata)?
Odpowiedz cytując