Wyświetl pojedynczy post
till
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#405
Stary 10.01.2011, 00:23
Donson napisał(a):Wyświetl post
Pomimo szerokiej kampanii WOŚP uważam (wiem widziałem jestem tego pewien) że wiele sprzętu z WOŚP nie jest wykorzystywane bo:
- szpitale nie mają kasy na eksploatację (np tomografy, MRI)
- szpitale szczędzą na szkoleniach personelu (chociaż producenci trochę z tym nadrabiają)
- swego czasu w niejednej piwnicy na kopernika było masę niewykorzystanego sprzetu w oryginalnych opakowaniach.

Cała ta szopka to kupowanie żebrakowi mercedesa, do którego on nie ma na paliwo.
Ok kupowanie mercedesa z pełnym bakiem....
To przejedź się na prokocim. Tam ogromna ilość sprzętu została zakupiona z pieniędzy WOŚP. Co niezmienia faktu, że istnienie WOŚP to jak ktoś powiedział słabość naszego państwa, bo takie sprzęty powinny być zagwarantowane. Ale jest jak jest, a sprzętu dla maluchów nigdy za wiele !
Odpowiedz cytując