Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39505
Stary 09.01.2011, 20:33
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
Nie ja manipuluję słowem tylko ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Śląsk to finansowo pierwsza połowa tabeli. Więc jeżeli mówisz:"kilka klubów" można spokojnie sądzić, że żbliżamy (i tu słowo klucz, bo zbliżać się a osiągać ten sam poziom, to różnica) do Śląska.
Ałeż wymienieni piłkarze zarabiali sporo. I tak samo sporo zarabiają: Jovanic, Cikos, Bunoza, Chavez, Branco, Wilk, Rios, Żurawski, Paljic, Boukhari. Za wymienionych Brożków, Clebera i Pawełka zapewne też przyjdą kolejni. Nie rozumiem więc dlaczego sądzisz, że budżet płacowy się pomniejszy. Nie wie, dlaczego mówisz, że budżet będzie mniejszy,skoro zaraz będzie stadion na 34 tys, może sponsor strategiczny. I bardzo bym prosił o źródło tych newsów, że w którymś sezonie byliśmy na plus kilkanaście milionów złotych.
faktycznie bylo cos takiego,ale po pierwsze dawno temu i chyba tylko jeden lub dwa sezony.
natomiast kolega For_FuN_ nie chce zauważyć,że poprzedni sezon w związku z brakiem stadionu przyniósł nam straty w wysokości ok 10 mln zł.nie chce także zauważyć,że nasz budżet rośnie z roku na rok (jak juz pisałem 48 mln w tym roku)a wiżże się to właśnei z rosnącymi płacami.iedyś był jeden kontrakt na poziomie 200 tys €,a dziś w tej lub bardzo podobnej więlkości jest jak podejrzewam większość.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując