Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8832
Stary 09.01.2011, 17:54
Mały i Guła teraz byli w TVP w studiu WOŚP, chodziło o licytowany meczyk z nimi.
Do wylicytowania również koszulka Sobola z podpisami zawodników Wisły http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=455164
Odpowiedz cytując