WioReXXX napisał(a):

|
Diaz- 300 tys euro. Marcelo- za darmo. Chavez- za darmo. Cleber- za darmo. Kirm- 400 tys euro. Singlar- za darmo. To tak kilka przykładów, kiedy za malutką cene kupujemy zawodników, a ci stają się podstawowymi piłkarzami.
|
Chavez jest wypożyczony na marginesie i jeśli Wisła się nie pospieszy z jego wykupieniem - najbliższe pół roku będzie ostatnim dla niego w Wiśle i latem znów będzie łapanka do defensywy