Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39491
Stary 09.01.2011, 17:28
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
Diaz- 300 tys euro. Marcelo- za darmo. Chavez- za darmo. Cleber- za darmo. Kirm- 400 tys euro. Singlar- za darmo. To tak kilka przykładów, kiedy za malutką cene kupujemy zawodników, a ci stają się podstawowymi piłkarzami.
Chavez jest wypożyczony na marginesie i jeśli Wisła się nie pospieszy z jego wykupieniem - najbliższe pół roku będzie ostatnim dla niego w Wiśle i latem znów będzie łapanka do defensywy
Odpowiedz cytując