Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39490
Stary 09.01.2011, 17:26
transfery będą na pewno, a to czy będą smieszne czy nie to się okaże po kilku meczach, więc jaki jest sens ich komentowania teraz, jak jeszcze nikt nie przyszedł?
Odpowiedz cytując