Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
39490
09.01.2011, 17:26
transfery będą na pewno, a to czy będą smieszne czy nie to się okaże po kilku meczach, więc jaki jest sens ich komentowania teraz, jak jeszcze nikt nie przyszedł?
martonas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martonas
Znajdź inne posty napisane przez martonas