GaoFeng napisał(a):

Grodzicki jest wlasnie technicznie jednym z lepszych polskich obroncow ktory potrafi sie rowniez wlaczac do gry ofensywnej.
Skoro tak "zle" o nim myslicie, jak czesto ogladacie mecze innych polskich druzyn Ekstraklasy? Chodzi mi oczywiscie o mecze bez udzialu Wisly.
|
Sorry ale tobie do tych Niemiec to chyba obraz z zakłoceniami z naszej ligi dociera

Jest surowy technicznie, wolny , mało zwrotny.
Czyli krótko mówiąc jak napisali wyżej - słaby
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"