Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8688
Stary 09.01.2011, 16:40
GaoFeng napisał(a):Wyświetl post
Grodzicki jest wlasnie technicznie jednym z lepszych polskich obroncow .
A widziałeś jakie on ma przyjęcie piłki? Tragedia...
Ogólnie w Polsce jest tylko 6 w miarę dobrych technicznie piłkarzy: Obraniak, Błaszczykowski, Mierzejewski, Boenisch, Piszczek i ktoś by się jeszcze znalazł, ale Grodzicki z pewnością się do nich nie zalicza.
Odpowiedz cytując