GaoFeng napisał(a):

|
Grodzicki jest wlasnie technicznie jednym z lepszych polskich obroncow .
|
A widziałeś jakie on ma przyjęcie piłki? Tragedia...
Ogólnie w Polsce jest tylko 6 w miarę dobrych technicznie piłkarzy: Obraniak, Błaszczykowski, Mierzejewski, Boenisch, Piszczek i ktoś by się jeszcze znalazł, ale Grodzicki z pewnością się do nich nie zalicza.