Titto napisał(a):

|
Oglądałem mecze Ruchu w tym sezonie i Grodzicki w większości spotkań grał bardzo słabo. Ponadto to bardzo "drewniany" i słaby technicznie zawodnik.
|
Grodzicki jest wlasnie technicznie jednym z lepszych polskich obroncow ktory potrafi sie rowniez wlaczac do gry ofensywnej.
Skoro tak "zle" o nim myslicie, jak czesto ogladacie mecze innych polskich druzyn Ekstraklasy? Chodzi mi oczywiscie o mecze bez udzialu Wisly.