Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8687
Stary 09.01.2011, 16:33
Titto napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem mecze Ruchu w tym sezonie i Grodzicki w większości spotkań grał bardzo słabo. Ponadto to bardzo "drewniany" i słaby technicznie zawodnik.
Grodzicki jest wlasnie technicznie jednym z lepszych polskich obroncow ktory potrafi sie rowniez wlaczac do gry ofensywnej.

Skoro tak "zle" o nim myslicie, jak czesto ogladacie mecze innych polskich druzyn Ekstraklasy? Chodzi mi oczywiscie o mecze bez udzialu Wisly.
Ostatnio edytowane przez GaoFeng : 09.01.2011 o godz. 16:38.
Odpowiedz cytując