Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8684
Stary 09.01.2011, 16:16
GaoFeng napisał(a):Wyświetl post
Ekspert sie znalazl co go moze raz w zyciu w akcji zobaczyl.

Wiedzialem ze taki komentarz bedzie, ale czego sie dziwic w kraju gdzie gracze jak Sadlok, Smolarek czy Janota sa powazani jako dobrymi pilkarzami...
Oglądałem mecze Ruchu w tym sezonie i Grodzicki w większości spotkań grał bardzo słabo. Ponadto to bardzo "drewniany" i słaby technicznie zawodnik.


Ot potwierdzenie tego, że Grodzicki jest pasiakiem:
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,85...dzickiego.html
Odpowiedz cytując