GaoFeng napisał(a):

Ekspert sie znalazl co go moze raz w zyciu w akcji zobaczyl. 
Wiedzialem ze taki komentarz bedzie, ale czego sie dziwic w kraju gdzie gracze jak Sadlok, Smolarek czy Janota sa powazani jako dobrymi pilkarzami...
|
Oglądałem mecze Ruchu w tym sezonie i Grodzicki w większości spotkań grał bardzo słabo. Ponadto to bardzo "drewniany" i słaby technicznie zawodnik.
Ot potwierdzenie tego, że Grodzicki jest pasiakiem:
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,85...dzickiego.html