|
Błaszczu mówił w jednym z wywiadów że w Rakowie Częstochowa jest wielu młodych 18 letnich utalentowanych zawodników.Może warto sie nimi zainteresowac zamiast szukac 3-4 rzędnych obcokrajowców ?
Kto jak kto ale Błaszczu który widzi na codzień świeynych zawodników z Borussi wie co mówi.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 09.01.2011 o godz. 15:51.
|