no porządny ciężar, jak dla mnie można tylko na sztangę założyć, ze sztangielkami gorzej, ale jak miałeś kontuzje to jak najbardziej może być, bo i tak nie ma co szaleć z ciężarem

uważaj na to kolana i szczególnie dobrze się rozgrzewaj i naciągaj przed robieniem nóg. Też miałem od zawsze problem z kolanem prawym, teram miałem dłuższą przerwę od siłki, ale wracam niebawem
