Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39478
Stary 09.01.2011, 15:06
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
UWAŻAM ZE JEŚLI DO ZADNEGO TRANSFERU NIE DOJDZIE - TO BĘDZIEMY MIELI PEŁNE PRAWO DOMAGAĆ SIE OD PREZESA BASAŁAJA WIJAŚNIEŃ GDZIE SIE PODZIAŁO 9 MLN EURO...
Jak to gdzie się podziało? Kto ci powiedział że cała kasa z transferów ma isc tylko na transfery? A dziurę budżetową spowodowaną brakiem stadionu, odejściem sponsora czy blamażami w pucharach to pewnie ten "złodziej" Cupiał z Basałajem z własnej kieszeni powinni załatać, tak?
Odpowiedz cytując