marcin19876 napisał(a):

|
UWAŻAM ZE JEŚLI DO ZADNEGO TRANSFERU NIE DOJDZIE - TO BĘDZIEMY MIELI PEŁNE PRAWO DOMAGAĆ SIE OD PREZESA BASAŁAJA WIJAŚNIEŃ GDZIE SIE PODZIAŁO 9 MLN EURO...
|
Jak to gdzie się podziało? Kto ci powiedział że cała kasa z transferów ma isc tylko na transfery? A dziurę budżetową spowodowaną brakiem stadionu, odejściem sponsora czy blamażami w pucharach to pewnie ten "złodziej" Cupiał z Basałajem z własnej kieszeni powinni załatać, tak?