Temat
:
Sprzęt komputerowy, programowanie itd.
Wyświetl pojedynczy post
-S-
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
385
09.01.2011, 15:01
Mam w planach kupić drukarkę atramentową. Czy ktoś może coś polecić? Czy opłaca się urządzenie '3w 1'?
Dużo kasy nie mam, więc tak w granicy 300zł.
-S-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -S-
Znajdź inne posty napisane przez -S-