Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8677
Stary 09.01.2011, 14:58
Titto napisał(a):Wyświetl post
A może jako tego rezerwowego lub trzeciego bramkarza wziąć Wojtka Kaczmarka ze Śląska. Kiedy grał w Śląsku radził sobie całkiem nieźle ponadto w juniorach grał w Wiśle. Może by się skusił...
Kibic Amici. Odpada. Kiedys pisali w skarbie kibica o tym.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując