Titto napisał(a):

|
A może jako tego rezerwowego lub trzeciego bramkarza wziąć Wojtka Kaczmarka ze Śląska. Kiedy grał w Śląsku radził sobie całkiem nieźle ponadto w juniorach grał w Wiśle. Może by się skusił...
|
Kibic Amici. Odpada. Kiedys pisali w skarbie kibica o tym.