Wyświetl pojedynczy post
Serwatkus
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1171
Stary 09.01.2011, 14:40
Wiem, ze powinny byc przysiady ze sztangą, ale miałem skręcone kolano i do tej pory nie wrócił mi pełen zakres ruchu w kolanie. Gdybym robił sztangą i mi zablokowało kolano w przysiadzie to by była kaplica, sztangielkami sie wyratuje Duzą to robi roznice?
Odpowiedz cytując