Wyświetl pojedynczy post
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9258
Stary 09.01.2011, 14:35
Po dłuższej nieobecności....nastawiam się na Milan.

Cesena - Genua 2(2,55)

Panserraikos - AEK 2(2,1)

1p: PAOK - Asteras 2(6,5)

dnb:Milan - Udinese 2(3,75)...zwrot.
X2(2,37)
+0,5 Udinese(2,05)
1p:Udinese(5.5)..30sek zabrakło :/
p/k:Udinese/X(16)
Powód: wyniki
Ostatnio edytowane przez JAN ZEMBRZYCKI : 09.01.2011 o godz. 23:33.
Odpowiedz cytując