Tego Kupisza można by zaklepać już teraz. Skoro Jaga tak chce walczyć o pierwsze miejsce, że aż sprzedała najlepszego zawodnika, to Kupisza można kupić i od razu im wypożyczyć na pół roku, niech się cieszą. Można zapisać w umowie, że jeżeli nie zdobędą mistrzostwa, to wypożyczenie było za free - dodatkowy demotywator

Pasowałby na skrzydło Maaskantowi. No i młody jest. Że my się po nie go nie rzuciliśmy, to dla mnie jest niezrozumiałe.
Pawłowski się nie nadaje imo.
A jeszcze jest taka sprawa, co szkodzi jakiemuś Kmiecikowi, czy innemu Kulawikowi (zdaje się obaj jeszcze pracują w klubie, prawda?) wejść na stronę pozapraszać jak największą liczbę juniorów u-15 do u-18 potestować ich i najwyżej podpisać? Zresztą, można się przejechać i tych chłopców obejrzeć, jak trenują i grają, nie trzeba chyba dyrektora sportowego z Holandii, żeby zrobić pod Krakowem to, co kiedyś miała u siebie Amica.