marcin19876 napisał(a):

|
Chce przypomnieĆ ze to basaŁaj mÓwiŁ zeby po oknie zimowym dopiero rozliczyĆ z transferÓw... To sĄ jego sŁowa. A jesli chodzi o ta kasĘ, to kazdy dziennikarz moŻe nawet zadaĆ dlaczego takie pieniedze sĄ marnowane w klubie>>
|
dla czego te pieniądze są marnowane

?myślę że ktoś bierze pieniążki i to nie małe żeby ta kupeczka się powiększała.Wydawać pieniądze umie chyba każdy,a wydawać z głową jest już trochę gorzej.Na czym nam zależy na tym aby kupić za miliony czy na tym aby się wzmocnić

?