Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39473
Stary 09.01.2011, 13:19
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Chce przypomnieĆ ze to basaŁaj mÓwiŁ zeby po oknie zimowym dopiero rozliczyĆ z transferÓw... To sĄ jego sŁowa. A jesli chodzi o ta kasĘ, to kazdy dziennikarz moŻe nawet zadaĆ dlaczego takie pieniedze sĄ marnowane w klubie>>
dla czego te pieniądze są marnowane?myślę że ktoś bierze pieniążki i to nie małe żeby ta kupeczka się powiększała.Wydawać pieniądze umie chyba każdy,a wydawać z głową jest już trochę gorzej.Na czym nam zależy na tym aby kupić za miliony czy na tym aby się wzmocnić?

Odpowiedz cytując