Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39472
Stary 09.01.2011, 13:05
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Chce przypomnieĆ ze to basaŁaj mÓwiŁ zeby po oknie zimowym dopiero rozliczyĆ z transferÓw... To sĄ jego sŁowa. A jesli chodzi o ta kasĘ, to kazdy dziennikarz moŻe nawet zadaĆ dlaczego takie pieniedze sĄ marnowane w klubie>>
A Ty nie umiesz pisac normalnie
,
Odpowiedz cytując