marcin19876 napisał(a):

|
Chce przypomnieĆ ze to basaŁaj mÓwiŁ zeby po oknie zimowym dopiero rozliczyĆ z transferÓw... To sĄ jego sŁowa. A jesli chodzi o ta kasĘ, to kazdy dziennikarz moŻe nawet zadaĆ dlaczego takie pieniedze sĄ marnowane w klubie>>
|
A Ty nie umiesz pisac normalnie